CATERING

Raťkovský Šenk

Valašský Šalet a Raťkovský šenk spojili síly, aby vám společně nabídli kvalitní cateringové služby. Naše spolupráce je založena na kombinaci tradičních valašských receptur a domácí pohostinnosti. Společně jsme schopni zajistit kompletní gastronomický servis pro jakoukoliv příležitost – od snídaní, přes obědy, až po večeře. Nabízíme široký výběr jídel připravovaných z čerstvých a kvalitních surovin z místních zdrojů, což zaručuje nejen vynikající chuť, ale i podporu lokální ekonomiky. Menu je navrženo tak, aby vyhovovalo různým gastronomickým preferencím a dietním požadavkům, a zahrnuje jak tradiční valašské speciality, tak i moderní kulinářské trendy.

Hostům nabízíme flexibilní služby cateringu, které lze přizpůsobit podle specifických potřeb a počtu účastníků. Ať už plánujete malou rodinnou oslavu, firemní akci nebo velké společenské shromáždění, jsme připraveni poskytnout prvotřídní servis a zážitek, který zanechá trvalé vzpomínky.

Naše společné úsilí je postaveno na principu výjimečné péče o zákazníky, s důrazem na detail, individualitu a maximální spokojenost. Pro více informací o našich službách nebo pro rezervaci cateringu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na možnost obohatit vaše akce skvělým jídlem a nezapomenutelným zážitkem.

Kontaktní osoba: p. Havliš, tel. (+420) 604 871 863

Raťkovský šenk stojí ve středu shluku roubených staveb z konce 18. a 19. století a pokud by jste se za pěkného počasí chtěli projít, tak máte možnost pokračovat údolím okolo Raťkovského potoka až na hřeben Soláně nebo podél Bečvy do Velkých Karlovic. Jste-li na kole, okolí nabízí velké množství cyklotras a nově cyklostezku od Vsetína do Velkých Karlovic. V zimě máte možnost využít místní ski areál s výhledem na město Karolinka nebo nepřeberné množství sjezdovek a běžkařských tras ve Velkých Karlovicích.

Pokud by jste se za pěkného počasí chtěli projít, tak máte možnost pokračovat údolím podél Raťkovského potoka až na hřeben Soláně nebo podél Bečvy do Velkých Karlovic. Jste-li na kole, okolí nabízí velké množství cyklostezek. V zimě máte možnost využít místní ski areál s výhledem na město Karolinka.

Zajistíme Vám kompletní cateringový servis v pohodlí a komfortu Valašského Šaletu. Kromě jídel a pokrmů umíme zajistit: 

– PIVO a LIMO
– Valašské frgály
– Ovčí sýr a jiné pochutiny